Narzędzia

Sposób na biznes w internecie, sklep SaaS

dropshipping

Prowadzenie tradycyjnego sklepu internetowego.

WooComerce, Magento E-commerce czy PrestaShop może być zbyt uciążliwy dla kieszeni początkującego przedsiębiorcy.

Koncepcja DropShipingu, czyli wysyłania bezpośrednio od dostawcy, bez zalegania na Twoich półkach magazynowych jest powszechnie znana. Możesz stworzyć, lub kupić sklep internetowy i połączyć moduły magazynowe bezpośrednio ze źródłem danych (API) u dostawcy. Takie rozwiązanie daje Ci wolność przestrzeni, jednak ogranicza możliwość kontrolowania rentowności nałożonych marż.

Poznaliśmy już DropShiping, a co powiesz o możliwości korzystania z gotowego sklepu internetowego, od początku zintegrowanego z hurtownią zrzeszającą producentów i dystrybutorów produktów? Jeżeli zastanawiasz się nad skorzystaniem z gotowych rozwiązań, rozważ również MyyShop, według producenta jest on już zintegrowany i przystosowany do dostarczania produktów na całym świecie, z wykorzystaniem centr dystrybucyjnych umieszczonych w US i Europie.

Ponieważ nie próbowałem tego rozwiązania, mogę tylko zakładać, że głównym ograniczeniem tego rozwiązania jest mała możliwość edycji szablonu oraz optymalizacji sklepu pod SEO. Dodatkowo nie mam pojęcia, jak wygląda sprawa przetwarzania danych, na terytorium UE.

Zainteresowany? Dowiedz się więcej

Link działa tylko w przypadku wykrycia urządzenia obsługującego wyświetlacz  wielkości monitora, dla urządzeń mobilnych jest niedostępny. Dziwne prawda ?

Programowanie

Ostatnie kursy

Programowanie
To Top