Prezent dla Geeka ? 

Szukanie prezentu dla osób, które codziennie głównie zajmują się rozwiązywaniem problemów technicznych, jest jak chodzenie na marsie bez skafandra. Jeżeli chcesz znaleźć coś, co jest rekomendowane dla Geeków, zaufaj intuicji i sprawdź ten link. W najgorszym razie znajdziesz coś dla siebie.

Co mówią użytkownicy

Mieszkam w dużym mieście, od dłuższego czasu przyglądałem się różnym rozwiązaniom, które sprawiłyby, że moje życie stałoby się prostsze ! Dzięki dostępnym kodom zaoszczędziłem, oraz moje kursy pomiędzy pracą a domem są zdecydowanie szybsze. Nie lubię komunikacji miejskiej, wcześniej wypożyczałem samochód. 

Marek Franczewski
Facebook user

Pracuję w IT i zawsze szukam jakiś fajnych prezentów dla koleżanek i kolegów, ogólnie ciężko jest trafić w ich gust ... Dzięki tej stronie znalazłam mnóstwo inspiracji, oraz co najważniejsze,  produkty  mają  bezproblemową dostawę do Polski. Kupony nie sprawiły, że postanowiłam coś kupić, jednak mogą one stanowić jakąś zachętę dla osób, które zwracają uwagę na cenę, za dobry prezent mogłabym zapłacić nawet 10X więcej !

Marry Hous
Python specialist 

© Copyright 2021 Kursypolska.pl- All Rights Reserved