Narzędzia

Posiadanie swojej domeny, fanaberia czy mus ?

Znajdź domenę

Posiadanie swojej domeny w obecnych czasach jest jak oddychanie.

Jeżeli poważnie zastanawiasz się, w jaki sposób być odnalezionym w internecie, bez swojej domeny będzie to dla Ciebie znacznie utrudnione.

Każdy szanujący się hosting w obecnych czasach posiada w swoich usługach możliwość wykupienia domeny, jest to spowodowane tym, że najczęściej myślimy o wykupieniu domeny a później na jaki hosting się zdecydujemy.

Co powiesz na to, żeby wykupić domenę i nie uzależniać się od hostingu ?

Istnieją usługodawcy, którzy myślą głównie o tym, aby dopasować dla Ciebie domenę, nie oszukując się – zarabiają na tym. Często wybranie samej domeny jest dużo tańsze niż połączenie jej z hostingiem, dodatkowo taki operator może zaproponować Ci domenę z rozszerzeniem, o którym nigdy nie słyszałeś.

Powiedzmy, że pracujesz w magazynie, lub prowadzisz swojego bloga, optymalnie byłoby go osadzić w domenie z rozszerzeniem PL, jednak co powiesz np. na domenę marek.press ? 

Podobnym przykładem jest mały sklep internetowy z rękodziełem, dlaczego nie miałbyś zaprezentować się jako marek.store ?

Jeżeli zastanawiasz się, jakie jeszcze rozszerzenia domen są dostępne, wejdź na ten link afiliacyjny, sprawdź, jak możesz nazwać siebie / swój biznes online już dzisiaj w internecie.

Sprawdź wolną domenę

 

 

Programowanie

Ostatnie kursy

Programowanie
To Top