Podziel się informacją o ciekawym, nowym miejscu.

Przechodzisz, patrzysz i oczom niedowierzasz ? Właśnie zobaczyłeś miejsce które – według Ciebie powinno być rozpoznawalne, kultowe, każdy z nas powinien się dowiedzieć o tym miejscu –  Napisz artykuł, podziel się tą informacją.

Podziel się informacją o ciekawym, nowym miejscu.
moje wyjątkowe miejsca, nowe miejsca które warto odwiedzić.

Czy to miejsce o którym będziesz chciał opowiedzieć, jest Twoją własnością i prowadzisz tam działalność gospodarczą, nie ma co się oszukiwać – inne treści prawdopodobnie będą tutaj zaskoczeniem.. Ale czy to źle ?

Napisz w sposób interesujący, dlaczego właśnie tutaj chciałbyś spędzić trochę czasu, może dowiemy się czegoś ciekawego ? Zaskocz nas swoją kreatywnością, nawiąż jakąś historią do miejsca o którym opowiadasz, może tutaj pierwszy raz przeżyłeś zakochanie się ;) Cokolwiek to by nie było napisz to i nie żałuj słów !

Jakie miejsca mogą być interesujące ?  dobrze byłoby napisać – wszystkie ! Znasz jezioro w którym są jeszcze raki ? Może przypadkiem po drodze do lasu znalazłeś świetny plac zabaw ? Napisz umotywuj w sposób przekonywujący, może być również zabawny – dlaczego warto właśnie odwiedzić to miejsce J - Nie zapomnij dodać miasta, oraz informacji w jaki sposób można te zaczarowane miejsce odnaleźć.

Co zyskujesz dodając tutaj swój unikalny artykuł ? Automatycznie wszystkie informacje zostaną zamieszczone na Facebooku, Tumblr, Twitterze, Pinterest, a to oznacza dużą szansę, że wiele osób dzięki Tobie dowie się o tym miejscu.

Jeżeli nie opublikujemy tutaj Twojego artykuł …. Być może, zabrakło trochę pozytywnego przekazu w Twoim artykule, może należysz do osób które lubią kopiować opisy z sieci, może występuję brak wiary u Ciebie , że to miejsce faktycznie jest ciekawe ?

Jeżeli chcesz umieścić publikację skontaktuj się z nami przy uzyciu zakładki kontakt