Marketing online

Najlepszy CRM dla Freelancera / Agencji Seo

crm

Zaczęło się, masz mnóstwo pracy i mało czasu, żeby się zorganizować. Twoja firma  rozrasta się – zaczynasz zatrudniać nowe osoby.

Nadszedł czas na wybranie CRM. 
Wpisując w przeglądarkę CRM, wyświetla się kilka setek ogłoszeń stanowczo twierdzących, że ich CRM jest najlepszy.

Wybranie odpowiedniego narzędzia do zarządzania pracę, oraz kontaktu z klientem jest ważne, ponieważ:

Ułatwia zarządzanie kontaktami z klientem,
Pozwala kontrolować i zarządzać projektami
Pozwala na skalowanie budżetu / wydatki / wpływy
Automatyzować kontakt z klientem (przed dedykowany panel klienta)
Przydzielać pracownikom zadania do wykonania.
Liczyć czas potrzebny na wykonanie zadania. Po otworzeniu przydzielonego zadania pracownik samodzielnie uruchamia i zatrzymuje stoper.
Wystawiać faktury z Panelu CRM

CRM – widok Admina

Jak zauważyłeś, ten CRM posiada pełną funkcjonalność „bardzo drogich” rozwiązań. Najważniejszą różnicą jest to, że tutaj musisz samodzielnie zainstalować CRM, na dowolnym serwerze (polecam lokalny). Jednak, jeżeli masz trochę umiejętności technicznych, jednorazowa cena może znacznie zrekompensować tę trudność.

CRM – widok pracownika

*dane zawarte w video, są danymi przykładowymi (examle.com) w celu pokazania funkcjonalności CRM

Najlepszym elementem tego CRM, jest nadanie klientowi danych logowania, dzięki czemu uzyskujesz pełen kontakt z nim. Często takie rozwiązanie jest powiązane z modelem subskrypcyjnym dla firmy.

CRM – widok klienta

Jeżeli jesteś obecnie na etapie wyboru odpowiedniego CRM, zobacz opinie samych użytkowników:

„Z tym systemem radzę sobie całkiem nieźle wszystko, wszelkie części, których mu brakuje, mogę zainstalować, używając wtyczek. Jedyny CRM, jaki znam bez opłat miesięcznych.”

„Natknąłem się na ten CRM, gdy szukałem narzędzia do zbudowania mojego portalu klienta. Po wypróbowaniu CRM zacząłem kochać go ze względu na jego elastyczność w dostosowywaniu. Ma mnóstwo integracji do zabawy, a możliwości leżą tylko w twojej kreatywności i wyobraźni na temat tego, co zamierzasz zbudować. Wsparcie jest szybkie i pomocne. Ogólnie kocham to.”

„To jest naprawdę dobry skrypt i bardzo stabilny. Do tej pory nie ma problemu, ponieważ używamy go przez ostatnie 2 lata. Polecamy.”

CRM bez subskrypcji

 

Programowanie

Ostatnie kursy

Programowanie
To Top