Marketing online

Masz sklep i chcesz się wyróżnić – Magento

slider do Magento

Jeżeli masz sklep internetowy oparty na Magento, możesz potrzebować tego pluginu, aby zapewnić swoim użytkownikom, jeszcze lepsze doznania podczas kupowania w sklepie.

Pokaż swoje najlepsze promocje używając profesjonalnego slidera do Magento, spraw, aby informacje o nich były przedstawione profesjonalnie i zgodnie z najnowszymi standardami.

Ten plugin to nowy sposób na tworzenie bogatej i dynamicznej zawartości na Twoich stronach internetowych. Dzięki niemu możesz tworzyć nowoczesne projekty w mgnieniu oka i bez doświadczenia w kodowaniu.

Twórz suwaki i karuzele, nagłówki bohaterów, moduły treści, pełne strony internetowe, rozwiązania dynamiczne i efekty specjalne dzięki naszym niesamowitym dodatkom. Ponad 200 szablonów znajduje się w bibliotece online, dostępnej po zainstalowaniu tego dodatku.

Poniżej oceny użytkowników, którzy używają tego pluginu w Magento.

„Obsługa klienta dla tego rozszerzenia, podobnie jak samo rozszerzenie, jest absolutnie niesamowita. Ten autor sprawił, że wtyczka działa pięknie na platformie Magento.
Mam nadzieję, że autorzy będą nadal współpracować, aby utrzymać tę funkcjonalność i wsparcie dla Magento, z ciągłą aktualizacją funkcji!
Jest tu wiele rzeczy, których nie ma w żadnym innym rozszerzeniu dla Magento”

„Świetne wsparcie, szybkie odpowiedzi! Świetne rozszerzenie, które doskonale współpracuje z Magento 2!
Wsparcie jest super, rozwiązało mój problem w ciągu kilku godzin!”

Pamiętaj, aby przed wgraniem pluginu zrobić kopię zapasową sklepu. Każdy nowy element w Twoim sklepie internetowym wymaga kompatybilności, upewnij się, że wersja pluginu jest odpowiednia do Twojej wersji Magento.

Suwak do Magento

 

 

Programowanie

Ostatnie kursy

Programowanie
To Top