Marketing online

Darmowy Marketing Automation – Twitter

twitter

Tworzenie nowych treści nie przynosi efektu, aż do momentu kiedy tymi treściami będziesz się mógł podzielić  z innymi.

Artykuły, filmy, materiały graficzne nie przyniosą rezultatów, jeżeli nie podzielisz się nimi w Social Media, np. na Twitterze.

Co zrobić, aby w sposób automatyczny przenieść  pracę do social media? W jaki sposób zautomatyzować działania publikacji np. na Twitterze, bez konieczności wchodzenia na konto i każdorazowej publikacji Treści?

Odpowiedzią jest automatyzacja działań, poprzez zintegrowanie platform z IFTTT, bez konieczności użycia API, wystarczy Twój Rss ze strony.

Jak to zrobić ? Zaloguj się na stronę IFTTT i obejrzyj filmik pod spodem, to łatwiejsze niż Ci się wydaje, zostań specem od marketingu już dzisiaj.


W powyższym nagraniu zostały zaprezentowane możliwości integracji, z różnymi usługami, np. ze Smart Home, dzięki temu narzędzi możesz skonstruować powiadomienie np. z Twitter jako zapalająca się Lamka nocna.

Innym przydatnym narzędziem jest możliwość włączenia interakcji w ramach konta, np Twitter – przywitanie się z nowym obserwującym.

Obecnie platforma obsługuje do 3 integracji w ramach jednego konta, być może niedługo to się zmieni, warto jednak wykorzystać ten czas na ułatwienie sobie pracy np. poprzez auto posty na Twitterze.

Jeżeli potrafisz zainstalować Srypt, może to Cię zainteresuje: Automatyzacja marketingu online – Kursy Polska – pomysły kursów

Programowanie

Ostatnie kursy

Programowanie
To Top