Marketing online

Automatyzacja marketingu online

Zastanawiałeś się, jak to jest możliwe, że jedna osoba potrafi aktualizować wiele profili na Social Media?

Facebook, Instagram, Twitter aktualizowane jednym przyciskiem w aplikacji, brzmi jak utopia?

Powiedzmy, że jesteś jednoosobową agencję SEO, zajmujesz się prowadzeniem stron na Facebooku – naprawdę zamierzałeś przełączać się pomiędzy stronami, żeby dodać wpis?

Może prowadzisz sklep internetowy? Wiesz jak drogie są kampanie PPC, obecnie reklamowanie się na najlepszych frazach, to już nie przelewki, być może zastanawiasz się skąd pozyskiwać ruch dla swojej strony?

Social Media – żelazną zasadą pozycjonowania sklepu internetowego jest stwierdzenie – „bądź ze swoimi produktami tam, gdzie są Twoi klienci”

Prowadzenie kilku czy kilku nastu kont na Twitterze, Instagramie, Facebooku, byłoby pracochłonne, a logowanie się do nich oddzielnie byłoby Twoim koszmarem.

Jeżeli chcesz zostać jednoosobową agencją SEO, możesz zacząć od:

  • Załóż kilka konta na Twitterze, Facebooku i Instagramie
  • Zrób wszystko, żeby wyglądały na prawdziwe, uzupełnij w pełni profile, nie idź na łatwiznę – dodaj zdjęcia, napisz kilka postów od siebie, zaproś kilka osób z każdego konta.

Zainstaluj skrypt marketing automation, dołącz profile w panelu logowania, ustal plan postów (pamiętaj, że posty muszą się choć trochę od siebie różnić) Zacznij Pozyskiwać ruch!

--> Social Selling

 

 

Ostatnie

To Top